Ellelhis - Klan Orodlinu

Ellelhis - Klan Orodlinu


#1 2009-01-13 15:42:07

pescyn

Moderator

Zarejestrowany: 2009-01-13
Posty: 17
Punktów :   

Kilka słów o ...

Proszę o przedstawienie swojej osoby - imię, wiek, zainteresowania - ot taka autoprezentacja, która pomoże się bliżej poznać

Offline

 

#2 2009-01-14 23:25:50

Louve

Sojusznik

Zarejestrowany: 2009-01-14
Posty: 2
Punktów :   

Re: Kilka słów o ...

Witam.
Co tu dużo mówić. Nazywam się Piotrek i w tym roku stukneło mi 23 lata. Obecnie zajmuję się studiowanie fizyki. Definicje fizyka mozna znaleść na nonsensopedii, więc nie będę się tu wysilał. Zainteresowania? A to po ludzku, znaczy się film, ksiązka, humor wszelkiego rodzaju, kompy, życie, picie piwa i jeszcze kilka innych drobnych rzeczy.

Teraz może uprzedze kilka pytań.
-Tak jestem facetem, gram elfką.
-Bo uważam, że to zabawne, a pozatym to tylko gra, czyli zabawa.
-Nie, nie uważam tego za jakieś zboczenie, i nie czerpie, ani nigdy nie czerpałem żadnych korzyści odgrywając postać.
-Zwracać się do mnie należy normalnie. No chyba, że ktoś pisze do mnie fabularnie.

To by było tyle. Jak ktoś ma jakieś pytania to pytać.

Offline

 

#3 2009-01-15 18:24:28

pescyn

Moderator

Zarejestrowany: 2009-01-13
Posty: 17
Punktów :   

Re: Kilka słów o ...

Paskud - niech będzie ze Adam - lat 24 nie piję od .. ekhem nie to forum ...
Studen-opierdalacz niby informatyk,a z zamiłowania historyk.
Dużo czytam, latam z aparatem fotograficznym i lubię giełdy staroci.
Jak przystało na wodza marzy mi się potęga i bogactwo

Offline

 

#4 2009-01-15 18:51:50

Rannveiga

Karczmarka

Zarejestrowany: 2009-01-13
Posty: 86
Punktów :   

Re: Kilka słów o ...

Rann - znana większości jako "Ej, Ty!" "Cholera!" "Pućka" lub po prostu Paulina, ale do tego się nie przyznaje, bo nie lubi.

Czytam, słucham muzyki i uwielbiam koty. Boję się horrorów. W wolnym czasie uzupełniam swoją tabelkę z pomysłami pt. "co by tu w życiu robić, żeby się nie narobić". Te najbardziej trafione pomysły to m.in kierowca ciężarówki w USA, pracownik konkretów w Australii i deptacz.

Offline

 

#5 2009-01-15 20:28:36

Safiroł

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-12
Posty: 103
Punktów :   

Re: Kilka słów o ...

Łukasz lat 21, filologia angielska. W życiu chciałbym być gwiazdą rocka, fotografem dla National Geographic albo multimiliarderem. Uwielbiam muzykę, trochę gram na gitarze, lubię dobre filmy, dobre książki i chyba lubię biegać.  Alkoholu nie lubię ale i tak go piję - takie moje dziwactwo.

Offline

 

#6 2009-01-16 11:10:13

AltairHenix

Sojusznik

Zarejestrowany: 2009-01-16
Posty: 3
Punktów :   

Re: Kilka słów o ...

Witam wszystkich. nazywam się Marek, dokładnie dzisiejszego dnia kończę 20 wiosenek a pochodzę z malborka.
Ja interesuje się II wojną światową nieci sportem, muzyką t.j hip-hopem i rapem. Moimi ulubionymi formami rozrywki Jest Granie na kompie granie w piłeczkę nożną bieganie lub zabawa z AIRSOFTGUN'em
I cóż tu więcej pisać jestem jaki jestem i nic tego nie mieni ;] Pozdrawiam wszystkich serdecznie

Offline

 

#7 2009-01-16 14:39:17

Luthien

Sojusznik

Zarejestrowany: 2009-01-13
Posty: 8
Punktów :   

Re: Kilka słów o ...

Jestem Kasia, mam 21 lat i studiuję, khm khm próbuję studiować filologię polską. Każdego kto uważa, że to nic trudnego od razu wyprowadzam z błędu;) I nie, nie będę uczyć w szkole. Specjalność edytorska, więc jak to określają moi znajomi w przyszłości będę wordem:D Zainteresowań mam kilka szczególnych ale z ogólnego braku czasu muszę ograniczać się do czytania. W wolnych chwilach wracam do Tolkiena, którego bardzo lubię i to tłumaczy poniekąd moją obecność w tej grze:)

Offline

 

#8 2009-01-17 17:50:48

Torag

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-03
Posty: 20
Punktów :   

Re: Kilka słów o ...

Michał 18 lat wybieram się na medycynę, uwielbiam MMORPG i gry Browserskie  , ogólnie mam teraz mało czasu ale kiedy znajdę wolną chwilę lubię posłuchać dobrej muzyki (jazz, rock, blues, hard rock, pop )  lub wziąć do ręki jakąś czytajkę  głównie  fantasy, sensacja, kryminał i ogólnie co się pod rękę nawinie ....


W Orodlinie marzy mi się tytuł  "Pogromca Strażnika & Mustaka"


Medycyna... To wiele tłumaczy. - Saph

Offline

 

#9 2009-01-17 23:15:04

janek

Moderator

Zarejestrowany: 2009-01-17
Posty: 71
Punktów :   

Re: Kilka słów o ...

Na imie mi Bartek lat mam 20, jestem studentem Politechniki Śląskiej w ciągu tygodnia mieszkam w Gliwicach, na weekendy wracam do domu w Jaworznie. Studiuje Automatyke i Robotyke na wydziale M-T, czyli Muzyki i Tańca... To znaczy Mocnych Trunków... Ekhm.. Mechanicznym-Technologicznym . Do tego dołączyłem do ekipy McDonald's. Jestem "czarnuchem" i  "brudasem" czyli po prostu metalem, słucham metalu, wierzę w metal i wyznaje metal (tak przynajmniej w nonsensopedii piszą, a do tego piszą ze jem koty etc. ;p). Od muzyki jestem uzależniony, przede wszystkim słucham Power metalu i klasycznego heavy metalu, innych odmian także, aczkolwiek "growlingu" nie zdzierżę. Lubie też słuchac Rocka, ballad, muzyki klasycznej i Michaela Jacksona. Proboje też sam grać, ale talentu brak. W wolnych chwilach czytam ksiązki fantasy (polecam polskich pisarzy takich jak Sapkowski i Piekara), dobre horrory (uwielbiam Lovecrafta) no czasami troche książek uczelnianych, ale to raczej z przymusu (materiałoznawstwo z przyjemności ). Grywam też na kompie, uwielbiam sage Baldura i inne rpg jak i strategie. A jak o sport chodzi, to KOCHAM szybką jazdę na nartach (najlepiej freeride, ale do tej pory jedynie na pilsku mi sie to udalo). No i czasem w kosza pogrywam. Chyba tyle


Aha, no i w Ellelhis jestem juz chyba kolo 5 lat, jesli dobrze kojarze to dołaczyłem tutaj w okolicach 1 liceum, a teraz jestem na 2 roku studiów... Ani chwili przerwy

Torag, a na tą medycyne gdzie sie wybierasz? Jak coś to mam znajomości na aktualnym pierwszym roku w katowicach .

Ostatnio edytowany przez janek (2009-01-17 23:20:01)

Offline

 

#10 2009-06-07 12:02:05

Astrea

Sojusznik

Zarejestrowany: 2009-06-07
Posty: 2
Punktów :   

Re: Kilka słów o ...

No cóż, wypadałoby by się nie kryć po kątach i również przedstawić. Lat mam siedemnaście (nie lubię się postarzać o te parę miesięcy ), zwą mnie Bogną. Na razie uczę się wszystkiego, jak leci. Czytam trochę bardziej wybiórczo, ale i tak jest to wszystko, jak leci. Muzykę też lubię, ale o niej się rozpisywać nie będę, bo wystarczy zajrzeć tu: http://www.lastfm.pl/user/Astreczka i wszystko jasne. Co tam jeszcze... więcej nie napiszę, bo sama nie wiem - często zaskakuję sama siebie

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutocenter.pun.pl www.0net.pun.pl www.warrockcheats.pun.pl www.pogaduchy.pun.pl www.eit.pun.pl